Blooog? Neeee. Joooo? Joooo!

9. února 2010 v 18:58 | tbol |  me
Blooog? Neeee. Joooo? Joooo!

takhle to dopadne, dyž mě blog.cz sere s titulkem článku. Přecijen už je to dlouho, co jsem nějaký psala. No abych to shrnula. Před dvěma? třema? Třema nanejvýš ;) No prostě tehdy jsem se bavila se svou novonalezenou blogovou love a bavili sme se celkem dlouho o tom, jaký sme byli divný a jak sme furt byli "síííín" a nejvíc grafičky v malování. Každopádně od té doby [né od té konverzace, od mého blogu]se toho dost změnilo. Zaprví už nedělám grafiku v malování (photofiltre vole xP)a zadruhé jsem zas o trochu chytřejší. Né o moc (viz nadpis), ale o trošku. A tak se mi zdálo, že bych ty své vědomosti měla někde sdílet s lidmi. Chtěla sem si založit stránku na blogger.com, ale to bylo šíleně komplikovaný. Né to zakládání, ale design. Chtěj tam po tobě ty kódy a i když jsem velmi pokročilá (ehm, ehm) žádné kódy prozatím neovládám. Zas takový džedáj ještě nejsem.

Jak se píše džedáj? Gedáj? Myslím hvězdný války. Každopádně z5 k tomuhle rádoby blogu. V okrajích ztránky je úžasný quote :) Kdysi ho napsal/řekl Andy Warhol a já si ho nemohla odpustit dát na svůj blog. "Don´t pay any attention to what people write about you. Just measure it in inches." místo write sem blbka napsala say, protože jsem dělala signy, toto byste věděli, kdybyste mě měli přidanou na plurku. Každopádně pokud nejste zrovna mistr angličtiny znamená to "Vůbec si nevšímej toho, co o tobě lidi píší. Prostě to změř v palcích." Mimochodem inch/palec = 2.5 cm. Vím, že se vám to bude zdát pitomé, ale mě se to líbí.

Vím, že většina blogerů a blogerek nejsou zrovna fanoušci čtení dlouhých článků, ale spíš komentování na články o pixelkách, obrazcích a grafice. Bohužel toto na mém blogu nenajdete. Tedy bohužel pro vás, bohudík pro mne. Víte, já si myslím, že takovýchto s dovolením blbinek je na blog.cz už dost. Doufám, že jsem slovem blbinky nikoho neurazila, to bych si nepřála. Ráda bych své články považovala za smyslplné a nepovrchní. Jestli se vám mé články takové zdát nebudou budiž. I tak doufám, že se vám budou líbit a najdete v nich nějaké to kouzlo. V těch mích "fylozofických úvahách".

Děkuji všem, kteří si toto přečetli až do konce.
T-bol
 


Anketa

Líbí se ti články na tomto blogu?

Ano 70.4% (38)
Ne 29.6% (16)

Komentáře

1 Alis Alis | Web | 9. února 2010 v 19:06 | Reagovat

:D:D pobavilo mě to "Vím, že většina blogerů a blogerek nejsou zrovna fanoušci čtení dlouhých článků, ale spíš komentování na články o pixelkách, obrazcích a grafice." :D Svatá pravda. Já jsem fanouškem dlouhých článků. Nebo spíše dlouhých článků od lidí,co mě zajímají. :) A to ty jsi...ty moje blog love! ♥ MoCinQy mOc tHe loWísQuju puso! :* :D A ten citát je překrásnej... :))

2 Annie Annie | 9. února 2010 v 19:11 | Reagovat

Není zač,jestli takové budou i další články,máš už jednoho jistého čtenáře ♥

3 lucca lucca | Web | 9. února 2010 v 19:18 | Reagovat

Ten citát je krásný :)) Já náhodou nemám ráda blogy s pixelkama..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.