A proč musíš být tak šíleně úžasnej KAMARÁD?!

10. února 2010 v 18:22 | tbol |  me
A proč musíš být tak šíleně úžasnej KAMARÁD?!

Ahoj lidi.
Dneska jsme znovu hráli rugby. Tedy ne úplně rugby, jelikož máme pravidlo, že můžeme přihrávat i dopředu nejen dozadu. No tak jsem hrála já, abbie a tři kluci a proti nám ON a tři kluci. Samozřejmě nejen, že vypadal naprosto dokonale, ale naprosto dokonale běhal, chytal a vůbec všechno. Samozřejmě když sem měla míč já a konečně běžela tak mě musel chytit za pas a obejmout. Já úplně přestala dejchat no ne. Prostě on na mne koukal co budu dělat a já husa se tam dusila. Nakonec jsem upustila míč a sebral ho někdo jiný. Já byla pak ještě chvíli v jeho náručí. Nakonec mě samozřejmě musel pustit, ale ještě před tim se na mě usmál a to naprosto bezchybně.

Vždycky se zabouchnu do toho špatnýho chalana. Proč? Proč to nemohl být někdo, na kom mi absolutně nezáleží? Nějakej kluk z I.B., kterýmu je 17 takže bych s nim ani nemluvila natož aby mě objímal. Nepochopim. Navíc na něj pořád musim zírat, protože většinou sedíme spolu, či alespoň blízko sebe. Je to strašný, jsem si jistá, že mám v těle nedostatek kyslíku, jak pokaždé nedýchám! Navíc je to ještě horší, než když jsem si nebyla jistá, jestli se mi líbí, jelikož teď vždycky když se spolu bavíme, tak nic neřikám, abych ze sebe neudělala vola.

Prostě počkám, až si nabiju hubu :)
 


Anketa

Líbí se ti články na tomto blogu?

Ano 69.8% (37)
Ne 30.2% (16)

Komentáře

1 Alis Alis | Web | 10. února 2010 v 18:30 | Reagovat

Ach jo,ach jo. Však už jsem ti to psala...a náhodou je hezký bejt zamilovaná..a nedejchat. :D Né fákt,kdovíco bych za to teď dala... ;) A myslíš,že on tě bere pořád jen jako kamarádku? :) Když tě tak objímá a ták...? :) Nejkrásnější vztahy vznikaj z kamarádství,tak tomu nech volný průběh a uvidíš... :)

2 Alis Alis | Web | 10. února 2010 v 22:04 | Reagovat

:( Tak to už fakt nevim...ale jestli chceš slyšet něco horšího: Já byla loni zamilovaná do kluka,kterej mě objímal,držel za ruku,dával mi pusu do vlasů...a pak jsem zjistila,že má přítelkyni. :) Neva. :D Promiň,to nebylo k tématu...myslím,že nejsem člověk,co dokáže cokoliv poradit...na toto téma už vůbec ne. :( Navíc jsem taky před nedávnem řešila podobnou věc...s kamarádem. Naštěstí jsem pak zjistila,že to byl můj myšlenkovej úlet...třeba to taky zjistíš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.